Skip to main content

Przytulny dom

Dzięki naszej szerokiej ofercie modnych dodatków do domu i nastrojowego oświetlenia możesz całkowicie odmienić swój dom w bardzo łatwy i szybki sposób. Już za pomocą niewielkich dekoracji można przekształcić zwykły pokój w wyjątkowe miejsce.

Odśwież swoje wnętrze!

Wyszukiwarka sklepów

Uzyskaj wyjątkowo przyjemną atmosferę w swoim domu wykorzystując wazony i figurki dekoracyjne dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Zachowaj wyjątkowe chwile dzięki  zdjęciom ze swojej galerii i dobierz do nich idealne ramki, aby dodać dekoracyjny akcent na swoich ścianach. Możesz również wprowadzić niezwykłą atmosferę w swoim wnętrzu dzięki naszej szerokiej ofercie świec i sztucznych kwiatów, które sprawią, że każde pomieszczenie stanie się bardziej przytulne i nabierze osobistego charakteru.

Nie gwarantujemy dostępności artykułów w sklepach. Sprawdzenie dostępności artykułów jest możliwe jedynie na miejscu, w sklepach stacjonarnych.

Pokaż nam swoje pomysły na dekoracje!

Wygraj kartę podarunkową o wartości 100 zł. To proste- opublikuj zdjęcie z jednym z naszych produktów na swoim profilu na Instagramie z hashtagiem #lovekik i oznacz @kik.polska. Czekamy na Wasze inspiracje!

#lovekik Gewinnspiel