Skip to main content

Odkryj wszystkie oferty pracy w KIK! Czekamy właśnie na Ciebie!

Oferty pracy

Benefits

Możliwości rozwoju

Oferujemy indywidualne możliwości kariery i rozwoju, gdzie Twoja ścieżka niekoniecznie powiązana jest z konkretnymi kwalifikacjami zawodowymi.

 

Różnorodność

Różnorodność czyni nas wyjątkowymi: zawsze razem, ale także indywidualnie. Wszystko zależy od osobowości, ponieważ nie można rozpoznać umiejętności tylko na podstawie CV.

Uznanie

Myślenie hierarchiczne to już przeszłość. Nasze zróżnicowane możliwości rozwoju dają szansę na szybkie przejęcie odpowiedzialności. Otwarta komunikacja jest przy tym kluczem do sukcesu!

Dostępność

KiK jest Twoim pracodawcą w sąsiedztwie. Dzięki około 500 sklepom w Polsce można nas znaleźć niemal wszędzie. Wyszukaj sklep KIK

Rodzina KIK

Trzymamy się razem jako zespół i witamy wszystkich w naszej dużej rodzinie KiK. Zespołowość jest dla nas bardzo ważna. Wspieramy się nawzajem i każdy służy pomocą.

Zrównoważony rozwój

Ludzie i środowisko są dla nas szczególnie ważne, dlatego angażujemy się w zrównoważony rozwój. Zapoznaj się z naszymi zasadami odpowiedzialności

 

Stabilność pracy

Oferujemy bezpieczeństwo zatrudnienia nawet w czasach kryzysu. Jako szybko rozwijająca się i aktywna na arenie międzynarodowej firma zapewniamy stabilność zatrudnienia naszym pracownikom.

Work-Life-Balance

Zapewniamy równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Oprócz elastycznych form zatrudnienia, zapewniamy także możliwość pracy w niepełym wymiarze czasu pracy.