Skip to main content

W ocenie naszych pracowników

Przykłady kariery w KIK

"Wykorzystaliśmy naszą szansę"

Kliknij

Twoja szansa na nowy start.

Głównym filarem naszego sukcesu jest prawie 3 000 naszych pracowników - zarówno w naszych sklepach, jak i w centrali we Wrocławiu. Dobieramy pracowników nie tylko na podstawie ich kwalifikacji, ale także osobowości.

Wiele możliwości czeka na Ciebie!

Odkryj teraz

KiK jako pracodawca: dajemy Ci możliwości a to oznacza...

Różnorodność

Różnorodność czyni nas wyjątkowymi: zawsze razem, ale także indywidualnie. Wszystko zależy od osobowości, ponieważ nie można rozpoznać umiejętności tylko na podstawie CV.

Work-Life-Balance

Zapewniamy równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Oprócz elastycznych form zatrudnienia, zapewniamy także możliwość pracy w niepełym wymiarze czasu pracy.

Uznanie

Myślenie hierarchiczne to już przeszłość. Nasze zróżnicowane możliwości rozwoju dają szansę na szybkie przejęcie odpowiedzialności. Otwarta komunikacja jest przy tym kluczem do sukcesu!

Dostępność

KiK jest Twoim pracodawcą w sąsiedztwie. Dzięki około 500 sklepom w Polsce można nas znaleźć niemal wszędzie. Wyszukaj sklep KIK

Rodzina KIK

Trzymamy się razem jako zespół i witamy wszystkich w naszej dużej rodzinie KiK. Zespołowość jest dla nas bardzo ważna. Wspieramy się nawzajem i każdy służy pomocą.

Możliwości rozwoju

Oferujemy indywidualne możliwości kariery i rozwoju, gdzie Twoja ścieżka niekoniecznie jest powiązana z konkretnymi kwalifikacjami. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi historiami sukcesu. 

Stabilność pracy

Oferujemy bezpieczeństwo zatrudnienia nawet w czasach kryzysu. Jako szybko rozwijająca się i aktywna na arenie międzynarodowej firma zapewniamy stabilność naszym pracownikom.

Zrównoważony rozwój

Ludzie i środowisko są dla nas szczególnie ważni, dlatego angażujemy się w zrównoważony rozwój. Zapoznaj się z naszymi zasadami odpowiedzialności