Skip to main content

Twoja kariera w sklepie KIK.

Od specjalisty ds. zakupów po eksperta ds. sprzedaży. Lubisz kontakt z ludźmi i masz smykałkę do mody i towarów? W takim razie ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj

Odkryj KiK

Nasze sklepy

Klient jest Królem

Nasze sklepy to nasza wizytówka. Serdecznie witamy w nich naszych klientów i staramy się codziennie oferować im ekscytujące doświadczenia zakupowe.

Pozostajemy wierni naszej roli wszechstronnego dostawcy towarów. Od aktualnej mody po artykuły dekoracyjne i artykuły gospodarstwa domowego – każdy może znaleźć tutaj to, czego szuka. Naszym celem jest zachwycanie naszych klientów - życzliwość i dobra jakość w uczciwych cenach to to, co nas wyróżnia.

Nie bez powodu nasze motto to „Klient jest Królem”.

Szansa na rozwój

Krok za krokiem w stronę sukcesu

W jednym z 500 sklepów w całej Polsce znajdziesz miejsce dla siebie!

Aby wszystko przebiegało sprawnie, nasi pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań w różnych obszarach. Należą do nich m.in. nasi Sprzedawcy, Kierownicy Sklepów i ich Zastępcy czy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin. Ponadto zawsze poszukujemy zaangażowanych młodych ludzi, którzy chcę rozwijać się w naszym dynamicznym zespole i wraz ze swoimi współpracownikami zapewnią harmonijne doświadczenia zakupowe i satysfakcję naszych klientów. 

Kontakt

Kliknij

Benefity

Stabilność pracy

Oferujemy bezpieczeństwo zatrudnienia nawet w czasach kryzysu.

Jako szybko rozwijająca się i aktywna na arenie międzynarodowej firma zapewniamy stabilność zatrudnienia.

Zgrany zespół

Trzymamy się razem jako zespół i witamy wszystkich w naszej dużej rodzinie KiK. Atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna, wspieramy się nawzajem i angażujemy w rozwój naszej społeczności.

15 % rabat pracowniczy

Wszyscy nasi pracownicy mają stały rabat na zakupy w naszych sklepach. Oferujemy również dodatkowe akcje rabatowe dedykowane zarówno naszym pracownikom jak i ich rodzinom.