Skip to main content

Następny przystanek - centrum logistyczne w Rabowicach (Swarzędz)

Masz talent do koordynacji, zawsze masz wszystko pod kontrolą i pracujesz w sposób zorganizowany? W takim razie znajdziesz swoje właściwe miejsce pracy w naszym centrum logistycznym w Rabowicach (k/o Swarzędza) !

Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj

Odkryj LSK

Logistyka

Centrum dystrybucji

Docelowo 130 współpracowników na 40.000 m2 wykorzystuje w sposób optymalny swoją wiedzę z obszarów zarządzania procesami gospodarki magazynowej, tak aby zapewnić sklepom KiK szybką i sprawną dostawę towarów.

Jako pracownik działu logistyki masz stały podgląd na procesy przemieszczania i magazynowania towarów, aby mieć pewność, że dotrze on we właściwym czasie i w odpowiednich ilościach do wszystkich sklepów KiK m.in. w Polsce.

Ważne jest, aby umiejętnie koordynować dostawy do naszych prawie 500 sklepów w całej Polsce.

 

Twoja szansa rozwoju

Przystanek miedzy dostawcami i klientami KiK

Nasze centrum logistyczne LSK w Rabowicach oferuje niezliczone możliwości rozwoju Twojej kariery, niezależnie od tego, czy odnajdziesz się w dziale przyjmowania, komisjonowania czy wydawania towarów.

 

Jesteś pod wrażeniem?

Kliknij tutaj

Nasza oferta

Atrakcyjna lokalizacja

To doskonale skomunikowane miejsce, ponieważ znajduje się bardzo blisko drogi krajowej nr 92, zapewniając połączenie z autostradą A2 oraz drogami ekspresowymi S5 i S11.

Nasi pracownicy mają również dostęp do bezpłatnych miejsc parkingowych. 

Zgrany zespół

Trzymamy się razem jako zespół i witamy wszystkich w naszej dużej rodzinie KiK. Atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna, wspieramy się nawzajem i angażujemy w rozwój naszej społeczności.

15% rabat pracowniczy

Wszyscy nasi pracownicy mają stały rabat na zakupy w naszych sklepach. Oferujemy również dodatkowe akcje rabatowe dedykowane zarówno naszym pracownikom jak i ich rodzinom.