Skip to main content

Wesprzyj naszą siedzibę KiK!

Ambitny, solidny i odnoszący sukcesy - tak w trzech słowach można opisać KiK. A nasze miejsca pracy? Są tak różnorodne, jak nasi pracownicy. 

Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj

Odkryj KiK

Centrala we Wrocławiu

Nasz Campus

Serce naszej firmy, działającej na terenie całej Polski, bije we Wrocławiu.

Oprócz negocjacji z dostawcami i producentami powstają tutaj ekscytujące kampanie reklamowe i atrakcyjne koncepcje naszych sklepów. Pomiędzy obliczeniami a zamówieniami Wrocław wspiera sklepy w codziennych wyzwaniach oraz w kontaktach z europejską centralą KIK w Bönen. Temat zrównoważonego rozwoju jest również integralną częścią naszej działalności.

Centrala zarządza naszym sklepem internetowym, kanałami w mediach społecznościowych, zapewniając naszym klientom najnowsze trendy w zaciszu własnego domu.

Twoja szansa rozwoju.

W rodzinnej atmosferze!

Ta rodzina liczy ponad 100 osób. Mamy kreatywne umysły pracujące w zarządzaniu sprzedażą, a także wszechstronnych pracowników biurowych różnych specjalizacji.

W naszej firmie poszukujemy nowych graczy zespołowych, którzy pracują ramię w ramię ze swoimi kolegami. Cenimy doświadczenie naszych wieloletnich pracowników i łączymy je z doświadczeniem tych, którzy dołączają do naszego zespołu.

Jesteś pod wrażeniem?

Kliknij tutaj

Nasza oferta

Rozwój

Każdy z naszych pracowników ma szansę na rozwój wewnątrz organizacji. Pracują wśród nas kierownicy działów z awansu wewnętrznego.

Część naszej załogi to osoby, które dołączyły do nas jako studenci i którzy wraz ze wzrostem organizacji nie bali się nowych wyzwań.

Hybrydowy czas pracy

Możliwość pracy zdalnej i spotkań twarzą w twarz w centrali łączy w sobie elastyczność i spójność zespołu.

Program wdrożenia

Nikogo nie pozostawiamy bez opieki. Pierwszego dnia zostaniesz powitany i zapoznamy Cię z indywidualnym planem wdrożenia.

Atrakcyjna lokalizacja

Nasza Centrala ma biuro w samym centrum miasta. Dzięki bardzo dobrym połączeniom komunikacji miejskiej, do siedziby KIK można łatwo dojechać ze wszystkich kierunków miasta i jego okolic.