Skip to main content

Moda męska w korzystnej cenie

Dobra baza to podstawa każdej garderoby. Dzięki niedrogiej odzieży męskiej w KiK będziesz mógł stworzyć świetne stylizacje pasujące do każdej sytuacji i pory roku.

Zastanów się czego potrzebujesz? Może czegoś wygodnego, co umożliwi Ci relaks na kanapie po ciężkim dniu? Nasze bluzy i spodnie dresowe będą dla Ciebie idealnym wyborem! Może jednak bardziej potrzebujesz nowego stroju do biura, który nie będzie ani zbyt swobodny, ani zbyt elegancki?

Sprawdź asortyment naszych koszul i koszulek polo! Mamy wszystko od praktycznych spodni po wygodne koszule flanelowe i kurtki odporne na różne warunki atmosferyczne. W KiK znajdziesz to czego potrzebujesz, żeby ubrać się na różne okazje i warunki pogodowe. Podstawowy asortyment uzupełnia duży wybór akcesoriów, takich jak paski i torby, a także bielizna, np. bokserki i podkoszulki. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie - oczywiście również w dużych rozmiarach.

Nie gwarantujemy dostępności artykułów w sklepach. Sprawdzenie dostępności artykułów jest możliwe jedynie na miejscu, w sklepach stacjonarnych.

Podstawowe ubrania do Twojej szafy

Nasz asortyment mody męskiej

Identic

T-Shirt

24,99 Zł

Identic

Spodnie dresowe

24,99 Zł

4 pary

Skarpety

14,99 Zł

z ekoskóry

Pasek

14,99 Zł

Moda męska w Twojej okolicy

Znajdź sklep

ciemnobrązowy

Portfel

19,99 Zł

3 pary

Slipy

19,99 Zł

2 pary

Podkoszulki

24,99 Zł

brązowe

Pasek

14,99 Zł